+90 342337 27 97

Hamilelik ve Doğum

Hamilelik Belirtileri Hamilelik Belirtileri

Siz hamile olduğunuzdan kuşku duymadan önce, vücudunuz gelişmekte olan embriyoyu desteklemek amacıyla bazı önemli değişiklikler geçirmeye başlamış olacaktır. Östrojen, pr..

Hamilelik Takvimi - İlk 3 Ay Hamilelik Takvimi - İlk 3 Ay

Boru hattı yerinde. Şekil almaya başlayan plasenta {last_week}, ve göbek bağının başlangıcı belli başlı gıda maddelerini sizin vücudunuzdan embriyona aktarmak için hali h..

Hamilelik Takvimi - İkinci 3 Ay Hamilelik Takvimi - İkinci 3 A...

Enerji dolu: Bebek zıplıyor ve dalıyor, dönüyor ve tekmeliyor, sizin küçük bebek olimpiyatlarına hazırlanırken çok iyi zaman geçiriyor. Tam siz iyi bir gece geçirmek üzer..

Hamilelik Takvimi - Son 3 Ay Hamilelik Takvimi - Son 3 Ay

Kendi başına buyruk: "Belki büyük girişi yapmanın zamanı veya belki de değil!" Biz yetişkinler bir programı takip etmeyi sevdiğimiz kadar, bebekler öyle değildir. Bu nede..

Anne Olurken Formunuzu da Koruyuın Anne Olurken Formunuzu da Koru...

Tüm yaşamımızın en büyük fiziksel değişikliğini, hayatımızdaki en zayıf anımızda yaşamak zorunda kalıyoruz. Hamilelik sırasında bedenlerimiz inanılmaz hormonel, anatomik ..

Hastane Çantanıza Ne Koymalı? Hastane Çantanıza Ne Koymalı?

Bebeğin geleceği büyük güne hazır olmak için, doğum tarihinden yaklaşık iki hafta önce yanınıza alacaklarınızı hazırlamaya başlayın. İşte, yanınızda getirmeniz gerekenler..