+90 342337 27 97

Hakkımızda

İlkas Sağlık Ürünleri A.Ş. 2012 yılında Gaziantep’te kurulmuştur.

Faaliyet konus ; “Sağlık Ürünleri”, “Çocuk Bezi”, “Hasta Bezi”, “Islak Mendil”, “Kadın Bağı”, “Pedler”, Hijyenik Tamponlar” vs. olan şirketimiz, insanların (Yetişkinlerin ve çocukların) hertürlü sağlık ve hijyen konularında önlem almalarını sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak ve kendilerini sağlıklı, güvende ve özel hissetmelerine yardımcı olmak için faaliyete geçirilmiştir.

Gün geçtikce kendini yenileyen, teknoloji ve Pazar durumlarına bağlı olarak gelişimini sğrdğren şirketimiz, her geçen gün ürün yelpazesini genişletiyor ve bunun la birlikte Pazar payını arttırıp çok kısa bir zaman dilimi içinde bu faaliyet sektöründe şirketimizden daha önce kurulan şirketler seviyesine ulaşmıştır. Bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan şirketimiz, faaliyet konusunda tanınan üreticiler arasında yerini almıştır.

Tek makine ile üretime başlayan şirketimiz, arz ve talebin yüksek olmasından dolayı kapasiteyi arttırma yoluna gitmiş ve şimdilerde yeni bir ikinci makine alıp faaliyete geçirerek yeni bir yatırım yapmıştır. İş becerisine sahip genç ve dinamik üretim bölümü personeliyle günlük üretim rakamlarını ger geçen gün revize etmektedir.

İnsan sağlığını tetikleyen bir sektörde faaliyet gösterdiğinin bilincinde olan şirketimiz, tüm üretimini T.C.Sağlık Bakanlığı kontrolünde çeşitli akreditasyon laboratuarlarında test yatırmış ve belgelemiştir. Bakanlık onayında kalite (ISO 9001) ve sağlık sertifikalarınasahiptir. Şirketimiz 5 markaya (Shuga, Fondy, Littles, Gigi, Feesta) sahip olup, T.C.Türk Patent Enstitüsünden tescille belgelendirmiştir.

Üretimini hedef kitlesine kısa sürede ulaştırmayı başaran şirketimiz, yurtiçi ve yurtdışı genişlemekte olan ve tutulan bir Pazar payına sahip olup, ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yurtiçi tüm bölgelere satış yapan şirketimiz, yurtdışında Ortadoğu, Afrika ve Arap ülkelerinde stabil pazar payına sahip olmuştur.

Paylaş: